S

Soul Food Burgers

W poszukiwaniu idealnego burgera trafiliśmy do Hali Koszyki. A dokładniej do Soul Food Burgers. Można tu zamówić (z dostawą lub własnym odbiorem) gotowy zestaw do zrobienia burgerów: świetnie doprawione mięso, odpowiedniej grubości plaster boczku, sery i sos barbecue. I to mówię wam ja – osoba, która (delikatnie mówiąc) nie przepada za burgerami!

Zdjęcie ze strony SoulFoodBurgers

Po powrocie do domu wrzuciliśmy burgery i boczek na patelnię grillową, bułki do tostera i po paru minutach mieliśmy gotową kolację.

Moi mięso- i burgerożerczy synowie byli zachwyceni. Trochę mąciła im radość niemożność zjedzenia w restauracji, przy stoliku, więc na pocieszenie zrobiliśmy frytki. Natomiast ja byłam niezwykle zadowolona, bo zawsze, ale to zawsze przy jedzeniu burgerów upaprzę się sosem po czubek głowy, więc wolę to robić w domu 😀

Hala sprawia dość przygnębiające wrażenie. Jest PUSTA. Oprócz sprzedawców i sporadycznych kupujących można to spotkać głównie czekających na zlecenie kurierów UBERA, więc jest tak trochę… dziwnie. Ale burgery są świetne i warto po nie (lub na nie) przyjechać.

© 2020, Jo.. All rights reserved.

CategoriesBez kategorii
  1. Piter says:

    Nie jestem jakimś nadzwyczajnym miłośnikiem burgerów. Czasem jadam. Ale te były naprawdę wyśmienite. Chyba wrócimy za jakiś czas?!

    1. Jo. says:

      Wiesz, właśnie dlatego, że my nie specjalnie, a chłopaki to i owszem, wolałabym, żeby jeśli już muszą, jedli mięso naprawdę dobrej jakości. Wtedy mniej cierpię, że je jedzą 😉

Dziękuję za komentarz. Postaram się możliwie szybko na niego odpowiedzieć.