R

Rajskie Jadło w Manufakturze

Jeśli jesteście w Łodzi i – dajmy na to – robicie zakupy w Manu oraz zgłodnieliście, ale nie macie ochoty na burgery, pizze czy inne światowe wynalazki, tylko zjedlibyście normalny, domowy obiad: zajrzyjcie do RAJSKIEGO JADŁA!

Mają wszystko, co ugotowałaby wasza łódzka babcia: kapuśniak z prażokami, zalewajkę, sznycle i kotlety, doskonałą smażoną rybę (bez ości!) oraz najlepsze w świecie surówki!!!

Key właściwie zamawia same surówki. I ja jej się wcale nie dziwię. Moi synowie rzucają się na mięso i zawsze są zadowoleni. Porcje uczciwe, cena przystępna. Przez lata bywania w Rajskim jedliśmy tu chyba wszystko z menu i wszystko było znakomite. Nigdy nie spotkała nas żadna kulinarna wpadka. I na dodatek można sobie wcześniej zarezerwować stolik!

Restauracja jest dostępna dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi: mieści się na parterze oraz antresoli, a przy ładnej pogodzie można zjeść również w ogródku. Mimo że manufakturowe atrakcje mamy w zasięgu ręki – znajdziemy tu ciszę i spokój.

RAJSKIE JADŁO ma swoje lokale w kilku innych miejscach w Łodzi. Można też zamówić jedzenie na wynos z dostawą lub odbiorem w jednej z restauracji.

© 2021, Jo.. All rights reserved.

CategoriesBez kategorii

Dziękuję za odwiedziny. Napiszesz coś?