Towarzyszymy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od samego początku. Każdego roku wyruszamy podczas Finału na poszukiwanie wolontariusza z puszką i wrzucamy ile możemy. Rok temu przeżyliśmy z BlueBoyem ekscytację zgłoszenia się jako wolontariusz, rozczarowanie – kiedy nikt z jego szkolnych kolegów nie chciał do niego dołączyć, rezygnację – gdy nasze internetowe prośby rozbijały się o brak odzewu, powiew nadziei – po odzewie ze strony Ciotki Agnieszki, Marianny i Matki Chrzestnej Pomeza. I na koniec: OGROMNY SUKCES podczas rozliczania naszej skarbonki!!!

W tym roku BB również stawił się w sztabie WOŚP. Tym razem ze względu na pandemię zbiórka odbywa się do eSkarbonki. Nie bijemy żadnych rekordów. Po prostu zbieramy fundusze na wspomaganie polskiej służby zdrowia. Jako bywalcy szpitali wiemy, że można to wsparcie spotkać w wielu miejscach. I nie wyobrażamy sobie stycznia bez zaangażowania w ten najpiękniejszy festiwal wspólnego czynienia dobra.

Może zechcecie się do nas przyłączyć?

TU znajdziesz:

eSKARBONKA BLUEBOYA

A tak zbieraliśmy pieniądze rok temu:

EDIT

Zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem!

Do eSkarbonki zebraliśmy wraz z 37 osobami niewyobrażalną dla nas kwotę, a doliczając zbiórkę chłopaków do puszki, podwoiliśmy wynik z ubiegłego roku!

DZIĘKUJEMY!!!

© 2021, Jo.. All rights reserved.

CategoriesBez kategorii
Tags

Dziękuję za odwiedziny. Napiszesz coś?